Antyradary Whistler

Antyradary Escort / Antyradary Whistler / Jammer Laser Interceptor / Produkty Logitech

Antyradary Whistler

Whistler – najnowsza linia antyradarów

Whistler PRO 79XRi Euro

Antyradar Whistler PRO-78XRi EURO

Antyradar Whistler PRO 78XRi Euro należy do najnowszej linii detektorów producenta, przygotowanej wyłącznie na poszczególne rynki europejskie. Oparty o rozwiązania poprzednika, prezentuje jednak zupełnie nową funkcjonalność i możliwości. Szczególny nacisk położono na znaczną poprawę detekcji w paśmie Ka.

czytaj więcej o Whistler PRO-78XRi EURO

Whistler PRO 68 XRi Euro

Antyradar Whistler Pro-68XRi EURO

Szczególny nacisk położono na znaczną poprawę detekcji w paśmie Ka, czego wynikiem jest wprowadzenie wąskiego trybu pasma KA – Ka NARROW. Zwiększono także szybkość reakcji na bardzo krótkie impulsy w paśmie K co zapewnia bezproblemową detekcję radarów takich jak np. ISKRA.
czytaj więcej o Whistler PRO-68XRi EURO

Whistler GT 435

Antyradar Whistler GT-435Xi EURO

Antyradar został wyposażony w nowy wyświetlacz OLED, który zapewnia dużo lepszy kontrast i jasność wyświetlanych komunikatów. GT-435Xi wykrywa najnowsze Europejskie pistolety laserowe Traffi patrol XR, Riegl, Jenoptik, Laveg, Truspeed i inne, które nie były wcześniej wykrywane przez żaden model Whistlera.

czytaj więcej o Whistler GT-435Xi EURO

Whistler GT-265Xi EURO

Antyradar Whistler GT-265Xi EURO

Wykrywacz GT-265Xi posiada możliwość zmiany jasności wyświetlacza, funkcje automatycznego wyciszenia oraz trzy tryby do jazdy w mieście. Dodatkowo posiada numeryczny wskaźnik siły sygnału. Peryskopowe diody alarmowe zapewniają dodatkowe ostrzeżenie w przypadku wykrycia zagrożenia. Funkcja STAY ALERT pozwala na sprawdzenie koncentracji kierowców pokonujących długie dystanse.

czytaj więcej o Whistler GT-265Xi EURO

Whistler GT-130 EURO

Antyradar Whistler GT-130Xi EURO

Jako pierwszy na świecie został wyposażony w odrębną funkcję ‘K Pulse’, opracowaną specjalnie dla wykrywania impulsowych radarów Iskra-1, Iskra-M, Video-Iskra, Radius i Berkut. Dzięki temu jest gotowy do detekcji tych niezwykle trudnych do wykrycia przez inne wykrywacze radarów impulsowych i to w każdym z trybów ich pracy.

czytaj więcej o Whistler GT-130Xi EURO